blog despre filme, seriale, jocuri si sporturi

Fotbal

Ultimul weekend fotbalistic din ianuarie (26-29 ianuarie)

Fara Premier League in acest weekend, cluburile englezesti se vor intalni in Cupa Angliei, care va fi acaparata de disputa dintre Tottenham si Manchester City, ce se va disputa vineri.

Iata toate meciurile de la tv din acest weekend:

VINERI, 26 IANUARIE

  • 19:30 Kaiserslautern – Schalke, DigiSport 4, PrimaSport 3
  • 20:00 Farul Constanta – U Craiova 1948, DigiSport 1, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 21:30 Frankfurt – Mainz, DigiSport 4
  • 21:45 Cagliari – Torino, PrimaSport 4, OrangeSport
  • 22:00 Tottenham – Man City, ProArena
  • 22:00 Lyon – Rennes, OrangeSport

SAMBATA, 27 IANUARIE

  • 14:00 Wehen – Hertha, DigiSport 3
  • 14:00 UTA Arad – Sepsi Sf. Gheorghe, DigiSport 1, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 15:00 Real Sociedad – Rayo Vallecano, DigiSport 2, PrimaSport 1
  • 16:00 Atalanta – Udinese, DigiSport 3, PrimaSport 3, OrangeSport
  • 16:30 Augsburg – Bayern, DigiSport 4, PrimaSport 4
  • 16:30 Stuttgart – RB Leipzig, OrangeSport
  • 17:00 Everton – Luton, ProArena
  • 17:00 Otelul Galati – Petrolul Ploiesti, DigiSport 1, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 17:15 Las Palmas – Real Madrid, PrimaSport 1
  • 18:00 Nice – Metz, OrangeSport
  • 19:00 Juventus – Empoli, DigiSport 3, PrimaSport 3, OrangeSport
  • 19:30 Leverkusen – Gladbach, DigiSport 4, PrimaSport 4
  • 19:30 Barcelona – Villareal, DigiSport 2, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 19:45 PSV – Almere City, Sport Extra
  • 20:00 Dinamo Bucuresti – Rapid Bucuresti, DigiSport 1, PrimaSport 1, OrangeSport
  • 21:00 Fulham – Newcastle, ProArena
  • 21:45 AC Milan – Bologna, DigiSport 2, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 22:00 Marseille – Monaco, DigiSport 3, PrimaSport 3, OrangeSport
  • 22:00 Heracles – Ajax, ProArena
  • 22:00 Mallorca – Betis, DigiSport 4, PrimaSport 4, OrangeSport

DUMINICA, 28 IANUARIE

  • 13:15 Heerenveen – Alkmaar, Sport Extra
  • 13:30 Genoa – Lecce, DigiSport 3, PrimaSport 1, OrangeSport
  • 13:45 West Brom – Wolves, ProArena
  • 14:00 Montepellier – Lille, DigiSport 4, PrimaSport 3, OrangeSport
  • 14:00 FC Hermannstadt – FC Botosani, DigiSport 1, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 15:00 Celta Vigo – Girona, DigiSport 2, OrangeSport
  • 15:30 Feyenoord – Twente, Sport Extra
  • 16:00 Monza – Sassuolo, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 16:30 Liverpool – Norwich, ProArena
  • 16:30 Union Berlin – Darmstadt, DigiSport 4, OrangeSport
  • 17:00 Poli Iasi – U Cluj, DigiSport 1, PrimaSport 1, OrangeSport
  • 17:15 Cadiz – Athletic Bilbao, DigiSport 2 OrangeSport
  • 18:30 Newport – Manchester United, ProArena
  • 18:30 Dortmund – Bochum, OrangeSport
  • 19:00 Lazio – Napoli, DigiSport 4, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 19:30 Sevilla – Osasuna, DigiSport 2, PrimaSport 4, OrangeSport
  • 20:00 Univ Craiova – FCSB, DigiSport 1, PrimaSport 1, OrangeSport
  • 21:45 PSG – Brest, DigiSport 3, PrimaSport 4, OrangeSport
  • 21:45 Fiorentina – Inter, DigiSport 2, PrimaSport 2, OrangeSport
  • 22:00 Atletico Madrid – Valencia, DigiSport 4, PrimaSport 3

LUNI, 29 IANUARIE

  • 20:00 CFR Cluj – FC Voluntari, DigiSport 1, PrimaSport 1, OrangeSport

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.