blog despre filme, seriale, jocuri si sporturi

Fotbal, Sport

Ce meciuri de fotbal vedem in acest inceput de luna Martie la TV

Luna Martie, luna martisorului debuteaza in acest weekend cu meciuri de fotbal cu impact si de mare traditie. Avem un weekend cu cateva meciuri ce merita vazute precum derby-ul orasului Manchester, dintre City si United sau un Napoli cu Juventus.

Liga 1 propune un Farul Constanta – CFR Cluj, in Italia avem un Lazio – AC Milan, in Franta un AS Monaco – PSG si Barcelona face o vizita in Tara Bascilor la Athletic Bilbao.

Programul complet al meciurilor transmise la TV.

VINERI, 1 MARTIE

17:00 Gloria Buzau – Corvinul Hunedoara, Digi Sport 1, Prima Sport 1

19:30 Schalke 04 – St. Pauli, Digi Sport 2

20:00 Poli Iasi – Dinamo Bucuresti, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

21:30 Freiburg – Bayern, Digi Sport 3, Prima Sport 3

21:45 Lazio – AC Milan, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

22:00 AS Monaco – PSG, Digi Sport 4, Prima Sport 4, Orange Sport

22:00 Celta Vigo – Almeria, Orange Sport


SAMBATA, 2 MARTIE

11:30 Unirea Slobozia – Csikszereda M. Ciuc, Digi Sport 1, Prima Sport 1

14:00 Hannover – Dusseldorf, Prima Sport 3

14:00 UTA Arad – U Craiova 1948, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

15:00 Sevilla – Real Sociedad, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

17:00 Brentford – Chelsea, Prima Sport 4, Orange Sport

17:00 Nottingham Forest – Liverpool, Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport

17:00 Tottenham – Crystal Palace, Digi Sport 2, Prima Sport 3, Orange Sport

17:00 FC Hermannstadt – Otelul Galati, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

19:00 Monza – AS Roma, Digi Sport 3, Orange Sport

19:30 Luton Town FC – Aston Villa, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

19:30 Wolfsburg – Stuttgart, Digi Sport 4, Orange Sport

20:00 Farul Constanta – CFR Cluj, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

21:00 Vitesse – Twente, Sport Extra

21:45 Torino – Fiorentina, Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport

22:00 Clermont Foot – Marseille, Prima Sport 4, Orange Sport

22:00 Valencia – Real Madrid, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport


DUMINICA, 3 MARTIE

12:00 CSC 1599 Selimbar – CS Mioveni, Digi Sport 1, Prima Sport 1

13:15 Ajax – Utrecht, Sport Extra

13:30 Verona – Sassoulo, Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport

14:00 Toulouse – Nice, Digi Sport 4, Prima Sport 4, Orange Sport

14:30 U Cluj – FC Botosani, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

15:00 Burnley – Bournemouth, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

15:30 PSV – Feyenoord,

16:00 Nantes – Metz, Digi Sport 4

16:00 Empoli – Cagliari, Prima Sport 3, Orange Sport

16:30 Koln – Leverkusen, Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport

17:15 Atletico Madrid – Betis, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

17:30 Manchester City – Manchester United, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

18:30 Hoffenheim – Bremen, Digi Sport 4, Orange Sport

19:00 Atalanta – Bologna, Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport

19:30 Mallorca – Girona, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

20:30 FCSB – Petrolul Ploiesti, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

21:45 Lyon – Lens, Prima Sport 4

21:45 Napoli – Juventus, Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport

22:00 Athletic Bilbao – FC Barcelona, Digi Sport 2, Prima Sport 3, Orange Sport


LUNI, 4 MARTIE

17:00 Sepsi Sf. Gheorghe – FC Voluntari, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

20:00 Univ . Craiova – Rapid Bucuresti, Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport

21:45 Inter – Genoa, Digi Sport 3, Prima Sport 3

22:00 Sheffield United – Arsenal, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.